Szkolenia

Jak odpowiednią dietą wyleczyć się z poważnych chorób

Rafał ProfiloweRafał Strzelczyk jest z wykształcenia magistrem farmacji. Odkąd jego mama zachorowała na raka, zaczął interesować się jak jedzenie wpływa na nasze zdrowie. Zdobył wiedzę poprzez: szukanie informacji w publikacjach badań naukowych, przeczytanie masy książek  o zdrowiu, a także zaczerpnął rady u najlepszych lekarzy specjalistów. Również sam zaczął stosować i sprawdzać na sobie zdobytą wiedzę, czy to co nam proponuje nauka i medycyna naturalna rzeczywiście jest skuteczne. Dzięki jego metodom po pół roku uzyskał remisję, guz u jego mamy znikł. Pomimo wygranej bitwy kilka lat później przegrał wojnę o życie mamy.

Rafał Strzelczyk prowadzi konsultacje żywieniowe, dzięki którym wyprowadził już nie jedną osobę z poważnej choroby. Dziś pragnie podzielić się z Wami swoją wiedzą.

  • W dzisiejszych czasach lekarze zbyt małą wagę przypisują uzdrowieniu pacjenta, zamiast tego skupiają się na podtrzymaniu go przy życiu przez łagodzenia objawów lekami. Tak naprawdę nie musimy brać tabletek, wystarczy przejść na odpowiednią dietę która wyeliminuje przyczyny chorób i taka jest właśnie główna tematyka szkoleń: „Jak odpowiednią dietą wyleczyć się z poważnych chorób”.

  • Miej świadomość tego, co wkładasz do ust.

  • Większość naszych chorób bierze się z nieodpowiedniej diety. Pokażę, jak w prosty sposób można uzdrowić się – dietą i odpowiednią suplementacją.

  • Gra o pieniądze chorego

  • „Prezenty, pieniądze, szkolenia w luksusowych ośrodkach a nawet usługi seksualne to sposoby na motywowanie lekarzy do przepisywania większej liczby recept. – Czasami nie ma już znaczenia czy pacjent potrzebuje tego leku czy też nie – mówi były pracownik światowego koncernu farmaceutycznego”

  • Pragnę uświadomić, że tego wszystkiego co nam przepisują, czyli masę tabletek, że my tego tak naprawdę nie potrzebujemy. Leki często bardziej szkodzą, niż pomagają i to jest straszne!

Na szkoleniach dowiesz się między innymi:

– Co służy twojemu organizmowi i wzmacnia go?

– Jak dane produkty żywieniowe mają wpływ na organizm?

– Jakie są skutki spożywania niezdrowych produktów?

– Jak prawidłowo dobrać produkty żywieniowe do choroby?

– Z jakich chorób można wyleczyć się odpowiednią dietą?

– Jak dobrać odpowiednią dietę do choroby?

Chcesz być zdrowy ? Zapisz się na newsletter.

Poinformujemy Cię o terminach szkoleń.