Colway International

Dzisiaj chcę Wam przybliżyć firmę Colway z kilkuważnych dla mnie powodów. Po pierwsze firma ta wyprodukowała jedyną znaną mi w 100% naturalną witaminę C. Wierzcie mi, wydaje mi się że znam wszystkie preparaty witaminy C na polskim rynku i ten od Colway’a jest jedyny. Drugi powód to to że pozostałe produkty tej firmy są naprawdę bardzo dobrej jakości i bez takich trucizn jak parabeny czy sls’y. Trzeci to to że 26 kwietnia wprowadzają nowy plan marketingowy i dużo nowych produktów .

Organizacja konsumencko-dystrybucyjna Colwaywww.colway.net.pl , dzięki której tysiące pań z powodzeniem zasilało swoje domowe budżety zarobkując na propagowaniu polskiego eliksiru młodości:  Kolagenu Naturalnego oraz innych produktów z jego rodziny – inauguruje właśnie nowy, ogromny projekt biznesowy: Colway International, którego celem jest otwarcie całego świata na polskie wynalazki biotechnologiczne.  Produkty kosmetyczne i suplementacyjne o uznanej marce.  To marketing partnerski, którego twórcy jeszcze raz chcą się podzielić się nieuchronnymi, wielkimi wpływami, z jak największą ilością rodaków. Pierwsi, dający początki strukturom sieciowym takich przedsięwzięć ich uczestnicy, osiągali wielokrotnie w dziejach duże dochody. 

Powstawały w ten sposób nawet fortuny.  Po raz pierwszy, taki globalny marketing sieciowy, oparty o sukces rodzimej firmy eksploduje z Polski. Inauguracja 26 kwietnia 2015 w Gdyni.  Spotkania  Otwarte, informujące o szczegółach tego dostępnego dla wszystkich projektu odbywają się już, w 18 polskich miastach.  Bilety na spotkania można kupić pod adresem: www.rejestracja.colway.net.pl .

Zestawienie

Więcej na: www.colwayinternational.com

Już dzisiaj możesz przystąpić do Colway !!!

zarejestruj sie

Serdecznie Zapraszam

Manager Colway Rafał Strzelczyk

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rak. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz