Skuteczność w leczeniu nowotworów.

Medycyna konwencjonalna zajmuje się leczeniem raka już od bardzo dawna niestety efekty do dzisiaj są mizerne, ogólnie wygląda na to że nadal nie potrafimy wyleczyć raka pomimo wielu lat badań i milionowych nakładów na badania stoimy praktycznie w miejscu. W różnych źródłach znajdziemy różne statystyki więc postaram się je zebrać wszystkie w tym wpisie żeby można sobie porównać jak się one kształtują.

 

1. http://cialopodkontrola.republika.pl/prewencja.html#8

Skuteczność klinicznego „leczenia” nowotworów przedstawia się następująco. Statystycznie na 100 chorych z nowotworem 22 można wyleczyć chirurgicznie, 18 radioterapią, a 5 chemioterapią [5]. Ile głodówką – nikt nie podaje. Zwróćmy uwagę, że połączenie chirurgii, radioterapii i chemioterapii daje raptem 45% szans na wyleczenie. Swoją drogą to bardzo ciekawe – 45% szans oddając swe zdrowie w ręce lekarzy… Co to ma znaczyć? Czyż nie jest to najlepszy dowód na nieskuteczność „tradycyjnej” medycyny?

2…

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rak. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Skuteczność w leczeniu nowotworów.

 1. Dobry tekst, daje do myslenia. notka jest swietnie napisana (samo przedstawienie informacji to troche, dzisiaj, za malo). Czyta sie ja z prawdziwa przyjemnoscia. Czekam na kolejne!

 2. zarobki w internecie pisze:

  Super blog! A ta wpis? Hm… Taka jak wszystkie inne. Tak samo dobra, oczywiscie wlasnie to mialem na mysli. Czekam zniecierpliwiony na nastepne.

 3. watch family guy pisze:

  This will take the series to 17 seasons – quite
  an achievement. Perhaps your household might or may well
  not build an all in one romantic dinner gorgeous
  honeymoons also quite a few everywhere over the they favorite place.

  ” The creators of “Family Guy” drew in Jonathan
  Lipnicki like a rather hideous looking grumpy faced putz.

 4. Thanh pisze:

  (I mentioned above that I possess a theory on why these times continue to be ripe for robberies in fact it is two pronged.
  Instead, it is possible to are experts in those skills that you
  love. There are the ones who love her and her and also the most
  her redneck family.

 5. proxybay.net pisze:

  Much like newspapers, they’ve got still did not figure out how to translate on the new digital age. Control access to programs such as Instant Messengers and peer to peer download programs like Lime – Wire or the now defunct Pirate Bay. You have located the right site if you are considering Nba store coupons 2013.

 6. Katharina pisze:

  Thanks for sharing your thoughts. I truly appreciate your efforts and I am waiting for your next write ups thanks once again.

Dodaj komentarz